20

Tuesday, August

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Rehabilitacja – Elbląg
 /  / Rehabilitacja – Elbląg
Rehabilitacja – Elbląg

Rehabilitacja – Elbląg

Rehabilitacja – Elbląg
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rehabilitacja (5)Sen w życiu człowieka
Są pewne elementy w życiu człowieka, o które każdy powinien naprawdę zadbać. Jednym z nich jest sen, którego przecież ludzie potrzebują do normalnego funkcjonowania. Sen to po prostu najlepsza rehabilitacja i sposób leczenia. Co więc się dzieje, gdy go brakuje?

Po pierwsze, człowiek niewyspany zaczyna zdecydowanie szybciej odczuwać głód. Nawet gdy spożywa spore ilości pokarmów w ciągu dnia, nieustannie ma spory apetyt. Tak właśnie wpływa na niego brak snu, gdyż to on zwiększa uczucie głodu. Może to doprowadzić nawet do nadwagi, czy otyłości, które są poważnymi chorobami, dlatego lepiej się przed nimi uchronić i zacząć się wysypiać.

Co więcej, człowiek niewyspany jest ogromnie zmęczony i nie ma siły dosłownie na nic. Wtedy zaczyna gorzej wywiązywać się ze swoich zadań, co przekłada się na efekty jego prac. Jest sfrustrowany i zdenerwowany, a także ciągle odczuwa napięcie. Takie zmiany w psychice mogą doprowadzić do nerwicy, dlatego trzeba im zapobiec. W tym celu wystarczy po prostu udać się do łóżka.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts